Upcoming Fixtures : 19/10/2017 - 16/11/2017

Under 8 Group 1
21/10/2017
09:30Park Celtic AvsBelmont FC 3TBCMore
10:00Beechwood FC GreenvsBeechwood FC WhiteTBCMore
10:30Granada BluevsGranada GreenTBCMore
10:30Park Celtic BvsCarriglea Boys TBCMore
Under 8 Group 2
21/10/2017
10:30Kingswood FC vsBeech Park TBCMore
10:30ParkVale vsAFC Belgrave TBCMore
12:15Belmont FC 2vsHarolds Cross TBCMore
13:00IDLE TEAM vsTallaght Town AFC BTBCMore
Under 8 Group 3
21/10/2017
10:30Liffey Valley Rgrs vsBelmont FC 4TBCMore
11:15Belmont FC 1vsBallyowen Celtic TBCMore
11:30Granada WhitevsBeechwood FC RedTBCMore
Under 9 Group 1
21/10/2017
10:30Blessington AvsBallyowen Celtic TBCMore
11:15St James Ath AvsRailway Union TBCMore
11:30ParkVale vsArthur Griffith Park TBCMore
12:30Granada BluevsBeechwood FC GreenTBCMore
13:15Belmont FC AvsTallaght Town AFC ATBCMore
Under 9 Group 2
21/10/2017
10:15Carriglea Boys vsBelmont FC BTBCMore
10:15Tallaght Town AFC BvsBlessington BTBCMore
10:30Brookfield Celtic vsGranada WhiteTBCMore
10:30Transport Iveagh Trust FC vsLiffey Valley Rgrs TBCMore
11:00Beechwood FC WhitevsBeechwood FC RedTBCMore
Under 10 Group 1
21/10/2017
10:00Granada AvsTransport Iveagh Trust FC John MolloyMore
10:30Tallaght Town AFC vsBlessington ADermot DalyMore
11:15Carriglea Boys vsNewbridge Town AZach DonnellyMore
12:00Beechwood FC BvsBrookfield Celtic Abdulrahman QuadriaMore
13:00Beechwood FC AvsIDLE TEAM TBCMore
Under 10 Group 2
21/10/2017
10:15Belmont FC BvsHarolds Cross AAbdulrahman QuadriaMore
10:15St James Ath BvsClonskeagh Crescent Aaron PisarnikMore
11:15Blessington BvsNewbridge Town BArthus GiriksMore
11:30Liffey Valley Rgrs vsKnockmitten Utd Gerry McDonnellMore
12:15Arthur Griffith Park vsGranada BlueShane CoxMore
Under 10 Group 3
21/10/2017
10:15Blessington CvsBeech Park WhiteArthus GiriksMore
10:30Esker Celtic vsBeechwood FC CLiam WellsMore
10:30Harolds Cross BvsBelmont FC CAdam O'BrienMore
11:00Granada GreenvsBallyowen Celtic John MolloyMore
13:00Beech Park GreenvsGranada WhiteCraig PowerMore
Under 11 Premier
21/10/2017
10:15ParkVale vsTallaght Town AFC BDavid FluskMore
11:30Tallaght Town AFC AvsBeechwood FC ADermot DalyMore
12:45Belmont FC AvsGranada ATim BrennanMore
Under 11 Division 1
21/10/2017
10:30Dynamo Dublin vsBeechwood FC BJohn DelaneyMore
11:15Arthur Griffith Park vsGranada GreenShane CoxMore
12:00Granada BluevsBelmont FC BJohn MolloyMore
13:00IDLE TEAM vsBlessington GreenTBCMore
Under 11 Division 2
21/10/2017
10:15Railway Union vsAFC Belgrave Omar AladhamiMore
10:30Knockmitten Utd vsBelmont FC CFinian TreanorMore
11:15Ballyowen Celtic BvsHarolds Cross Tommy McGuinnessMore
11:30Esker Celtic vsBrookfield Celtic Liam WellsMore
13:00Beech Park WhitevsBeechwood FC CCraig PowerMore
13:00Granada RedvsGranada WhiteJohn RedmondMore
13:00IDLE TEAM vsBallyowen Celtic RedTBCMore
Under 12 League Cup 1 Gr 1
21/10/2017
10:30Firhouse Carmel vsBeechwood FC AJason KellyMore
10:30Liffey Valley Rgrs vsKnockmitten Utd Gerry McDonnellMore
13:00Beech Park vsEsker Celtic Craig PowerMore
13:00St James Ath CvsIDLE TEAM TBCMore
Under 12 League Cup 1 Gr 2
21/10/2017
11:30St James Ath AvsGranada CAaron PisarnikMore
11:45Granada BvsBlessington AOmar AladhamiOFFMore
12:30Tallaght Town AFC vsGranada ADermot DalyMore
Under 12 League Cup 2 Gr 1
21/10/2017
10:15Ballyowen Celtic vsTransport Iveagh Trust FC Tommy McGuinnessMore
11:15ParkVale vsBrookfield Celtic David FluskMore
Under 12 League Cup 2 gr 2
21/10/2017
11:45Belmont FC BvsBeechwood FC BTim BrennanMore
12:15Blessington BvsBelmont FC AArthus GiriksMore
Under 13 Sat Premier
21/10/2017
10:30Collinstown FC AvsBeech Park Aaron ClarkeMore
12:15ParkVale AvsGranada ADavid FluskMore
13:00Newbridge Town AvsSt James Ath ATBCMore
Under 13 Sat Div 1
21/10/2017
10:30Belmont FC vsNewbridge Town BTim BrennanMore
Under 13 Sunday
22/10/2017
10:15Beechwood FC AvsHarolds Cross BOmar AladhamiMore
10:15Esker Celtic BvsBlessington ACraig PowerMore
10:15Granada GreenvsLakelands FC (fr)John MolloyFriendlyMore
Under 14 Premier
22/10/2017
10:15Knocklyon Utd vsBeechwood FC ADenis HawkinsMore
11:30Esker Celtic AvsKnockmitten Utd Craig PowerMore
Under 14 Division 1
22/10/2017
10:15Blessington BvsBeech Park BKurt KellyMore
10:15Lakelands FC AvsCabinteely FC BKhalid MoustafaMore
10:15Palmerstown FC BvsKingston Rovers John Kelly.More
10:15Railway Union vsPalmerstown FC ARobert MooneyMore
12:45Esker Celtic BvsBallyowen Celtic Craig PowerMore
Under 14 Division 2
22/10/2017
10:15Granada vsTransport Iveagh Trust FC David CrossMore
10:15Harolds Cross vsLakelands FC CIan MorganChange of refereeMore
Under 15 Premier
22/10/2017
10:15ParkVale vsDalkey United ALiam WellsMore
11:30Knocklyon Utd AvsBeechwood FC ADenis HawkinsMore
12:00Templeogue Utd vsMt Merrion AGlen DowlingMore
Under 15 Division 2
22/10/2017
10:15Lakelands FC vsTerenure Rangers BTommy McGuinnessMore
10:15Mt Merrion BvsBeechwood FC BAbdulrahman QuadriaMore
10:15Rathcoole Boys vsCarriglea Boys Austin O SullivanMore
11:30Granada vsPalmerstown FC John MolloyMore
13:00Beech Park BvsIDLE TEAM TBCMore
Under 15 League Cup group 1
22/10/2017
10:15Beech Park AvsKingston Rovers Mark ThompsonMore
11:30Railway Union vsBlessington Robert MooneyMore
Under 15 League cup group 2
22/10/2017
10:15Esker Celtic vsCabinteely FC Gerry McDonnellChange venueMore
12:00Dundrum FC vsFirhouse Carmel Khalid MoustafaOFFMore
Under 16 Premier
22/10/2017
11:30Blessington vsLakelands FC AKurt KellyMore
11:30Esker Celtic vsPark Celtic AGerry McDonnellChange venueMore
11:30Granada AvsHarolds Cross ADavid CrossMore
12:45Railway Union vsParkVale Robert MooneyOFFMore
13:00Arthur Griffith Park vsIDLE TEAM TBCMore
13:00Firhouse Carmel vsIDLE TEAM TBCMore
Under 16 Division 1
22/10/2017
10:15Dalkey United vsKingston Rovers Tim BrennanChange of refereeMore
10:15Park Celtic BvsHarolds Cross BJohn RedmondMore
11:30Beech Park vsBeechwood FC BMark ThompsonMore
12:45Granada BvsLiffey Valley Rgrs John MolloyMore
12:45Knocklyon Utd vsLakelands FC BDenis HawkinsMore
13:00St James Ath vsIDLE TEAM TBCMore
Under 17 Premier
22/10/2017
10:15Kingston Rovers vsKnocklyon Utd Cormac O DonoghueMore
10:15Knockmitten Utd vsBlessington Dermot DalyMore
10:15St James Ath vsBeechwood FC Arthus GiriksMore
10:15Terenure Rangers vsWayside Celtic Andrew FlemingMore
12:00Firhouse Carmel vsDundrum FC Liam WellsMore
13:00Esker Celtic vsIDLE TEAM TBCMore
Under 18 League Cup Gr 1
22/10/2017
10:15Cabinteely FC vsTerenure Rangers Aaron PisarnikMore
13:00Beech Park vsRailway Union TBCMore
13:00Railway Union 17svsIDLE TEAM TBCMore
Under 18 League Cup Gr 2
22/10/2017
12:00Park Celtic vsParkVale 17sJohn RedmondMore
12:45Blessington vsPark Celtic 17sKurt KellyMore
13:00Belmont FC 17svsIDLE TEAM TBCMore
Under 18 League Cup Gr 3
22/10/2017
10:15Rathgar FC 17svsMt Merrion 17sAaron ClarkeMore
10:15Templeogue Utd vsKingston Rovers Glen DowlingMore
13:00IDLE TEAM vsDalkey United 17sTBCMore
Under 18 League Cup Gr 4
22/10/2017
10:15Terenure Sports Club vsBelmont FC John DelaneyMore
11:45Dalkey United vsLakelands FC Tim BrennanChange of refereeMore
13:00IDLE TEAM vsGranada TBCMore