Latest Results : 22/09/2018 - 20/10/2018

Under 11 Division 1
13/10/2018
Clonskeagh United 0vs3Newbridge Town Awarded More
Harolds Cross Green3vs0Carriglea FC Awarded More
Under 12 SFAI Skechers Cup
06/10/2018
Edenderry Town P2vs5Tallaght Town AFC  More
Ballyowen Celtic 0vs3Tullamore Town A More
Beechwood FC B5vs0Sallins Celtic M3 More
Naas AFC B0vs1Beechwood FC A More
Under 12 Pat White Cup
22/09/2018
Blessington B0vs4Belmont FC AJohn Molloy, Liam Wells. More
Under 12 Lge Cup 1 Group 1
13/10/2018
Tallaght Town AFC 3vs0Granada AAwrded More
06/10/2018
Blessington B1vs4Belmont FC A More
29/09/2018
Granada A3vs1Beechwood FC A More
Tallaght Town AFC 3vs0Blessington B More
22/09/2018
Beechwood FC A2vs0Tallaght Town AFC  More
Under 12 Lge Cup 1 Group 2
13/10/2018
Liffey Valley Rgrs 6vs1Arthur Griffith Park  More
Ballyowen Celtic A11vs1Beech Park  More
06/10/2018
Beech Park 4vs8Liffey Valley Rgrs  More
Arthur Griffith Park 3vs0Granada Green More
29/09/2018
Liffey Valley Rgrs 3vs0Granada GreenConceded More
Arthur Griffith Park 0vs2Ballyowen Celtic A More
22/09/2018
Granada Green5vs1Beech Park  More
Ballyowen Celtic A1vs5Liffey Valley Rgrs  More
Under 12 Lge Cup 2 Group 1
13/10/2018
Beechwood FC B0vs3Granada Blue More
ParkVale 3vs0Railway Union Awarded More
06/10/2018
Railway Union 0vs3Blessington ANot Played More
Granada Blue0vs3ParkVale  More
29/09/2018
Granada Blue3vs0Railway Union Conceded More
ParkVale 6vs2Blessington A More
22/09/2018
Blessington A1vs4Granada Blue More
Beechwood FC B2vs4ParkVale  More
Under 12 Lge Cup 2 Group 2
13/10/2018
Beechwood FC C4vs2Dynamo Dublin  More
06/10/2018
Belmont FC B2vs1Beechwood FC C More
Ballyowen Celtic B0vs4Harolds Cross  More
Knockmitten Utd 1vs0Dynamo Dublin  More
29/09/2018
Harolds Cross 3vs0Beechwood FC CNot Played More
Dynamo Dublin 0vs3Ballyowen Celtic BChange of referee More
Knockmitten Utd 0vs0Belmont FC B More
22/09/2018
Ballyowen Celtic B4vs6Beechwood FC C More
Harolds Cross 4vs1Knockmitten Utd  More
Under 13 SFAI Skechers Cup
06/10/2018
Sallins Celtic M3vs1Beechwood FC B More
Tullamore Town A3vs0Tallaght Town AFC  More
Edenderry Town P3vs0Ballyowen Celtic BConceded More
Ballyowen Celtic A1vs6Kilcullen A More
Beechwood FC A3vs0Aughrim Rangers BConceded More
Under 13 Paddy Kerr Cup
22/09/2018
Ballyowen Celtic 1vs2Beechwood FC ALiam Wells, Shane Cox. More
Under 13 Sat Premier
13/10/2018
Beechwood FC A1vs1Ballyowen Celtic  More
06/10/2018
Blessington A2vs3Beechwood FC A More
29/09/2018
Ballyowen Celtic 1vs1Beechwood FC A More
Under 13 Sat Division 1
13/10/2018
Beechwood FC B3vs1Liffey Valley Rgrs  More
06/10/2018
Granada B0vs5Beechwood FC B More
29/09/2018
Brookfield Celtic 1vs3Granada B More
Belmont FC B3vs8Liffey Valley Rgrs  More
Blessington B2vs4Beechwood FC B More
22/09/2018
Liffey Valley Rgrs 6vs0Belmont FC B More
Brookfield Celtic 2vs2Beechwood FC B More
Under 14 Blessington Cup
23/09/2018
Esker Celtic 1vs3Cherry Orchard Andrew Fleming, Paul Power. More
Under 14 Premier
23/09/2018
Dalkey United 3vs0Harolds Cross YellowAwarded More
Harolds Cross Green2vs1Transport Iveagh Trust FC  More
Tallaght Town AFC 5vs3Beechwood FC A More
Under 14 Division 1
30/09/2018
Esker Celtic 3vs1St James Ath B More
23/09/2018
Beechwood FC B2vs4Blessington  More
Granada 2vs8St James Ath B More
Lakelands FC B0vs3Park Celtic  More
Under 14 League Cup Group 1
14/10/2018
Esker Celtic 2vs3Park Celtic  More
30/09/2018
Esker Celtic 0vs4Cherry Orchard  More
Park Celtic 3vs2St James Ath B More
Under 14 League Cup Group 2
14/10/2018
Lakelands FC B0vs5Transport Iveagh Trust FC  More
07/10/2018
Tallaght Town AFC 2vs2Transport Iveagh Trust FC  More
30/09/2018
Lakelands FC B0vs7Tallaght Town AFC  More
Transport Iveagh Trust FC 4vs2Beechwood FC A More
Under 14 League Cup Group 3
14/10/2018
Dalkey United 4vs1Granada  More
Harolds Cross Yellow8vs2Blessington  More
07/10/2018
Granada 2vs4Harolds Cross Yellow More
30/09/2018
Granada 4vs7Blessington  More
Under 14 League Cup Group 4
14/10/2018
Beechwood FC B3vs1Harolds Cross Green More
07/10/2018
Harolds Cross Green3vs0ParkVale awarded More
Under 15 Clayton Cup
30/09/2018
Beechwood FC A3vs2Cambridge FC Aaron Clarke, Mark Thompson, John Molloy. More
Under 15 Premier
14/10/2018
Beechwood FC A3vs1Dalkey United A More
07/10/2018
Arthur Griffith Park 0vs3Beechwood FC A More
30/09/2018
Blessington A4vs3Leicester Celtic  More
Dalkey United A5vs1Arthur Griffith Park  More
23/09/2018
Arthur Griffith Park 0vs3Blessington A More
Cabinteely FC A1vs4Cambridge FC  More
Leicester Celtic 4vs2Beechwood FC A More
Under 15 SFAI Skechers Cup
14/10/2018
Beechwood FC A3vs8Mountmellick A More
07/10/2018
Beechwood FC A3vs3Mountmellick Ad More
Arklow Town B0vs1Dalkey United  More
Beechwood FC B0vs5Naas B More
Esker Celtic 4vs2Moone Celtic M1 More
06/10/2018
Naas AFC C0vs2Cherry Orchard  More
Under 15 Division 1
14/10/2018
Lakelands FC 2vs4Beechwood FC B More
Dalkey United B0vs4Harolds Cross  More
Belmont FC 0vs3Transport Iveagh Trust FC  More
St Maelruans FC 1vs9Park Celtic  More
Terenure Rangers 0vs4Cabinteely FC B More
07/10/2018
Dalkey United B1vs8Transport Iveagh Trust FC  More
Lakelands FC 0vs4Belmont FC  More
Palmerstown FC 0vs3Cabinteely FC B More
Terenure Rangers 0vs3Harolds Cross  More
30/09/2018
Harolds Cross 3vs0Beechwood FC BConceded More
Lakelands FC 1vs5Cabinteely FC B More
Transport Iveagh Trust FC 6vs2Palmerstown FC  More
Belmont FC 1vs4Park Celtic  More
Terenure Rangers 9vs1St Maelruans FC  More
23/09/2018
Cabinteely FC B4vs2Dalkey United B More
Beechwood FC B2vs7Park Celtic  More
Palmerstown FC 0vs5Belmont FC  More
St Maelruans FC 4vs7Lakelands FC  More
Transport Iveagh Trust FC 4vs1Terenure Rangers  More
Under 16 SFAI Skechers Cup
06/10/2018
Suncroft AFC P3vs1Cabinteely FC A More
Mullingar Athletic AFC M24vs0Dalkey United A More
St Josephs Reds1vs0Park Celtic  More
Edenderry Town M14vs6Blessington AChange kickoff More
Rathangan M12vs5Cambridge FC Change kickoff More
23/09/2018
Dalkey United A3vs0St Josephs WhitesConceded More
Under 16 John Giles Cup
30/09/2018
Dalkey United 2vs4Beechwood FC Robert Mooney,Andrew Fleming,John Molloy. More
Under 16 Premier
14/10/2018
Beechwood FC 9vs1Dalkey United  More
07/10/2018
Dalkey United 4vs2Palmerstown FC  More
Kingston Rovers 4vs3Terenure Rangers  More
Railway Union 6vs8Beechwood FC  More
30/09/2018
Lakelands FC 0vs3Kingston Rovers  More
Granada 0vs2Palmerstown FC  More
Railway Union 8vs3Blessington  More
23/09/2018
Dalkey United 3vs0Granada Awarded More
Lakelands FC 1vs6Railway Union  More
Palmerstown FC 2vs5Terenure Rangers  More
Under 17 Tom Lyne Cup
23/09/2018
Lakelands FC A3vs2Harolds Cross AWayne Gahan, Paul Power. More
Under 17 Premier
14/10/2018
Railway Union 2vs3Harolds Cross A More
Templeogue Utd 1vs3Esker Celtic  More
07/10/2018
Granada A3vs5Esker Celtic  More
Railway Union 2vs2Templeogue Utd  More
Beechwood FC 3vs0Blessington Awarded More
ParkVale 0vs3Dalkey United Awarded More
30/09/2018
Granada A2vs3Beechwood FC  More
Blessington 0vs3Harolds Cross ANot Played More
Dalkey United 2vs0Park Celtic A More
Esker Celtic 3vs0Templeogue Utd  More
23/09/2018
Beechwood FC 3vs2ParkVale  More
Railway Union 4vs1Esker Celtic  More
Templeogue Utd 0vs3Blessington  More
Under 17 Division 1
30/09/2018
St James Ath 0vs5Granada B More
Park Celtic B0vs5Knocklyon Utd  More
Lakelands FC B4vs5Lakelands FC A More
23/09/2018
Park Celtic B1vs3Lakelands FC B More
Under 17 League Cup Group 2
14/10/2018
Beech Park 3vs2Granada B More
07/10/2018
St James Ath 0vs3Beech Park Awarded More
Granada B4vs2Park Celtic B More
Under 18 Stanno Cup
23/09/2018
Esker Celtic 1vs2Blessington  More
Under 18 Premier
14/10/2018
Esker Celtic 3vs0Blessington Awarded More
Firhouse Carmel 4vs2Beechwood FC  More
07/10/2018
Blessington 2vs3Esker Celtic  More
Beechwood FC 0vs3Railway Union Not Played More
Mt Merrion 0vs3Firhouse Carmel Awarded More
30/09/2018
Blessington 5vs2Mt Merrion  More
Firhouse Carmel 3vs0Railway Union Conceded More
Beechwood FC 3vs5Esker Celtic  More
23/09/2018
Beechwood FC 0vs1Firhouse Carmel  More